Nasze związki z Mediolanem

Staramy się w naszej pracowni często podróżować na targi, do fabryk. Regularnie, co roku, jesteśmy obecni na targach w Mediolanie. Można tam spotkać wszystkich producentów, rzemieślników, ciekawych ludzi. Jeździliśmy tam również jako wystawcy, promując własną markę meblową. To pozwoliło nam zaprzyjaźnić się z wieloma znakomitymi ludźmi ze świata designu. Za każdym razem są to dla nas bardzo inspirujące i budujące spotkania.

Włoska szkoła projektowania, kształci architektów wszechstronnych. Takie postaci jak Piero Lissoni , Achille Castiglioni , Patricia Urquiola , Ferruccio Laviani , to osoby które bezpośrednio mnie inspirują, podczas rozmów o projektach, życiu, pracy. W przypadku innych, jako postaci które są dla mnie wzorem do naśladowania.

Każdy komu nie obce jest piękno, powinien choć raz wybrać się na targi Salone del Mobile i poczuć kreatywną, czasem artystyczną energię. To też świetne miejsce dla biznesu. Mediolan łączy wszystkie idealne cechy dobrego miasta. Będę pisał więcej, albo opowiem przy kawie. Mam nadzieję że za rok, targi się już normalnie odbędą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *