Co widzi architekt.

realizacje

Architekt widzi więcej.

Patrząc na budynek, czy mieszkanie, architekci widzą jego strukturę. Niektórzy widzą potencjał tej przestrzeni. Szybko są w stanie znaleźć sens lub absurd podziału pomieszczeń. Od razu widzą czy mieszkanie ma dobre proporcje. Widzimy wartościowe elementy, które trzeba wydobyć. Od razu zwracamy uwagę na problemy na które mamy gotowe rozwiązania, albo wiemy jak je rozwiązać.

Na etapie projektowania, widzimy detale. Nasza pracownia kładzie na to bardzo duży nacisk i to nas wyróżnia. Kiedy kupujemy dobry garnitur, czy suknię, czujemy się świetnie nie tylko ze względu na markę, czy klasę materiałów. Czujemy że wszystkie detale harmonijnie działają, że wszystko jest tam przemyślane i funkcjonalne. Nie ma tu miejsca na przypadkowe rozwiązania. Tak jest w naszych realizacjach.

Cechuje nas cierpliwość w pracy nad szczegółami, tworzymy je we właściwych proporcjach. Mogę napisać że mamy umiejętność przewidzenia wszystkich miejsc styku, następnie właściwego przekazania naszej wizji i wiedzy wykonawcom.

Te najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne wyzwania, wymagają dużej wiedzy i doświadczenia. Znajomości materiałów i technik. My jako zrealizowani architekci posiedliśmy ją.

Tego o czym piszę nie można zobaczyć na pięknych wizualizacjach. To jest warsztat i długie godziny przepracowane przy wykonawstwie. W tym jesteśmy najmocniejsi.

Najbardziej jesteśmy zadowoleni kiedy rzeczywistość okazuje się lepsza od wizji.

Wszystkie meble w naszych realizacjach pochodzą z naszych warsztatów. Uczyliśmy się rzemiosła przy pracy nad własną kolekcji mebli, sprzedawanych w całej europie. Prezentowanych na najlepszych światowych targach Designu.

Meble wykonane w naszych warsztatach.
realizacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *